• (0424) 237 89 75
  • Merkez, Elazığ

Haber Detayı

TASKK’TAN YOLSPOR’A ÖDÜL


TASKK’TAN YOLSPOR’A ÖDÜL

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonundan (TASKK) Yolspor’a ödül.

TASKK, 2018-2019 sezonunda amatör futbol branşlarında Türkiye Şampiyonalarında dereceye giren takımları değerlendirmesinin ardından ödüllendirmeye karar verdi. U 15 Türkiye Şampiyonu olan Yolspor takımı da yapılan değerlendirme sonucunda en başarılı beş takımdan biri olarak Yolspor’a ödül verdi.

TASKK’ın 9.000,00- TL tutarındaki ödül çeki Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mustafa Gür tarafından Amatör Spor Evinde düzenlenen törenle Yolspor’a verildi.

Yapılan Ödül törenine Elazığ ASKF Başkanı Mustafa Gür, TFF İl Temsilcisi Turgut Kılınç, Genel Başkan Vekili Osman Akarsu, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Özden Özen, Genel Başkan Danışmanı Öner Tüten, Yol Spor Yöneticileri Abdullah Kandemir, Fatih Yalçınkaya, Ahmet Polat, Teknik Sorumlu Bahaddin Ergüven ile Futbolcular katıldı.

Ödül töreninde konuşan Elazığ ASKF Başkanı Mustafa Gür  "İlimizde sporun gelişmesi adına yaptığımız çalışmaların karşılığını görmek bizleri mutlu ediyor. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak ilimizde kulüplerin başarılı olması adına yaptığımız çalışmalar artarak devam ediyor. Bu çalışmaların başarıya dönüşmesi en büyük beklentimizdir. Yolspor U 15 takımının Türkiye Şampiyonu olması ilimiz adına büyük bir mutluluk kaynağı oluşturdu. Genç sporcularımızın elde ettiği başarı özellikle bu kategorilerde ki takımlarımız adına önümüzdeki yıllarda örnek olacaktır. Elde edilen bu başarının TASKK tarafından yapılan değerlendirmenin ardından en başarılı 5 takım arasında Yolspor ’un yer alması ayrı bir mutluluk kaynağı olmuştur. Genç sporcularımızı bir kez daha kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi

Düzenlenen törende TASKK’ın gönderdiği çek ASKF Başkanı Mustafa Gür tarafından Yolspor’lu genç oyunculara verildi.


taskktan yolspora odul