BASIN BİLDİRİSİ...

TÜM SPOR KAMUOYUNA SAYGI VE ŞÜKRANLARIMIZLA…

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak, 3 yılda bir yaptığımız Olağan Genel Kurulu toplantımızı geçtiğimiz cumartesi günü tamamlamış bulunmaktayız. 15. Olağan Kongremizin İlimiz ve Ülkemiz sporuna hayırlı olmasını temenni ederken, kongreye katılan kulüplerimize ve delegelerimize teşekkür ederiz.

Kongrede yönetimimize verilen yetkinin bilincinde olduğumuzu belirtirken, İlimiz sporunu her branşta daha ileriye taşımanın gayreti içinde olacağız.

Amacımız Elazığ adını ve tüm branşlarda faaliyetlerimizi paydaşlarımızla birlikte Ulusal ve Uluslararası düzeyde duyurmak olacaktır.

Kongre sürecinin ardından ilk toplantımızı gerçekleştirerek yeni yönetim kurulumuzla birlikte tüm kulüplerimize ve sporcularımıza eşit mesafede duracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Bu bağlamda İlimiz Amatör sporunun her zaman yanında olan Sayın Valimiz Çetin Oktay KALDIRIM’ a, Onursal Başkanımız ve Belediye Başkanımız Sayın Şahin ŞERİFOĞULLARI’ na, Fırat Üniversitesi Rektörümüz Kutbeddin DEMİRBAĞ’ a, Defterdarımız Sayın Osman AYDEMİR’ e, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Sayın Mehmet SABUNCU’ ya, Belediye Başkanı Baş Danışmanı Sayın Nazif BİLGİNOĞLU’ na, Arıcak Belediye Başkanımız Sayın Ferit YILDIRIM’ a Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Sayın Mustafa PİRİNÇCİ’ ye, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Suphi DÖNER’ e, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürümüz Sayın Suat KENÇ’ e, Şeker Fabrikası Müdürümüz Sayın Mümtaz ÇELİK’ e, T.F.F. İl Temsilcimiz Sayın Turgut KILINÇ’ a, TÜFAD Şube Başkanımız Sayın Münir YILMAZ’ a, İl Hakem Kurulu Başkanımız Sayın İnanç ÖZGEN’ e, T.F.F.H.G.D. Başkanımız Sayın Atakan AKSU’ ya, ASKF Eski Başkanlarımızdan Sayın Zakir ÖZBEY’ e, Kongrenin başarılı bir şekilde yönetilmesin de Divan Başkanı Av. Sayın Erkan MAHMAT’ a, Divan Başkanı Yardımcısı Sayın Osman AKARSU’ ya, Katip üyeleri Sayın Cemil DÖNDÜ’ ye ve Ercan SÖNMEZ’ e, Kongrenin güvenli bir şekilde tamamlanması için yanımızda olan Emniyet çalışanlarımıza, seçim sürecinin başladığı günden itibaren her iki adaya haberlerinde yer veren günlük, haftalık gazetelerimize, internet haber sitelerimize, spor servislerine, spor medyasına ve kongremizi canlı yayınlayan ilimizin iki güzide yayın organı Kanal Fırat ve Kanal 23 televizyonlarına ve tüm paydaşlara şükranlarımızı sunuyor,

Ayrıca ASKF Başkan Adayı ve Rüstempaşa Spor Kulübü Başkanımız Sayın Hamit ERULAŞ’ a da birleştirici ve mütevazi tavrı nedeniyle de teşekkür ediyoruz.

 

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu

Diğer Haberler